نمایندگی کناف ایران

نمایندگی کناف ایران

نماینگی كناف ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم ساخت و ساز خشک می‌ باشد . به صورت یک گروه بزرگ صنعتی در سطح کشور فعالیت می کنند . یکی از بزرگترین شاخه های تولیدی سقف کناف و دیوار کناف در ایران هستند . شرکت کناف ایران با ظرفیت تولید بالای بیست و دو میلیون متر مربع در سال ، اولین و بزرگترین تولید کننده سیستم های ساخت و ساز خشک در ایران می‌باشد . این شرکت علاوه بر تأمین نیازهای داخلی ، محصولات خود را به بیش از ١١ کشور صادرمی کند و نمایندگی کناف ایران تا به حال چندین بار به عنوان یکی از بهترین صادر کنندگان کناف در کشور معرفی شده است .

نمایندگی کناف ایران

 قبل از نمایندگی کناف ایران در مورد کناف انواع مختلفی دارند که هر یک در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که انواع کناف عبارتند از : دیوار جدا کننده (پارتیشن) ، دیوار پوششی ،دیوار پوششی بدون سازه کناف ، سقف کاذب مشبک یا کلیک ،سقف کناف دکوراتیو  سقف کناف یچکپارچه ، سقف های ترکیبی و … از محصولاتی است که در نمایندگی کناف ایران تولید می شود و  با ما همراه باشید ما در ادامه هر یک را توضیح می دهیم . نمایندگی کناف ایران با ارائه گزینه های نام برده آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است .

نمایندگی کناف ایران

نمایندگی کناف ایران

برای مطالعه ی بیشتر در مورد قیمت سقف کناف روی لینک سبز رنگ کلیک کنید .

پارتیشن نمایندگی کناف ایران

شرکت خانه دکور نمایندگی کناف ایران در زمینه پارتیشن های شیشه ای در دفاتر، خانه ها، انبارها و خرده فروشی ها در سراسر جهان قابل توجه است و با افزایش تعداد انتخاب ها در سبک، آنها حتی برای برنامه های کاربردی بیشتر محبوب می شوند. امروزه گستره پارتیشن های تجاری شیشه ای شامل بخشی از گچ و دیوار شیشه ای است. پارتیشن های دفتر شیشه ای نه تنها مدرن و شیک هستند   بلکه آنها مزایای زیادی برای دفتر ارائه می دهند. پارتیشن های دفتر شیشه ای به طور موثر یک محیط کاری نور و بزرگ را ایجاد می کنند. مزایای ارائه شده توسط پارتیشن های شیشه ای دفتر، یک راه عالی برای اضافه کردن هوا از ظرافت و همچنین ظاهر حرفه ای به هر دفتر است. صرف نظر از نیازهای خاص هر دفتر، همیشه در انتخاب پارتیشن های شیشه ای برای نیازهای محل کسب و کار همیشه انتخاب مناسبی خواهد بود.

نمایندگی کناف ایران

نمایندگی کناف ایران

سه مزیت عمده معرفی پارتیشن ها محل کار نمایندگی کناف ایران :

نور طبیعی پارتیشن های بازرگانی شیشه ای یک کار فوق العاده برای به حداکثر رساندن تاثیر و پراکندگی نور طبیعی، به خصوص هنگامی که از شیشه ای روشن تشکیل شده است که اثر مهمی از فضای باز را ایجاد می کند. پارتیشن های شیشه ای یک محیط کار  دیگر به محل کار اضافه می کند و در عین حال موجب پیشرفت چشمگیر در فضا می شود، در عین حال با افزایش استفاده از نور طبیعی موجب صرفه جویی در هزینه می شود، در نتیجه باعث افزایش تصور مشتری و کاهش هزینه های انرژی می شود.

 صرفه جویی در هزینه از نمایندگی کناف ایران

پارتیشن های شیشه نه تنها صرفه جویی در هزینه های انرژی، بلکه می توانند گسترش و تنظیم مجدد یک دفتر را به یک نسیم تبدیل کنند. پارتیشن شیشه ای یک ویژگی آسان و سریع است که در فضای تقسیم بندی موثر است و نیاز به حداقل تغییرات ساختاری در اتاق دارد که می تواند از لحاظ سود دهی مبالغ جدی را ذخیره کند .همانطور که واضح است، پارتیشن های شیشه ای مزایای متعددی را برای فضای اداری فراهم می کند، از قبیل ارائه عایق صدا طبیعی، 

نمایندگی کناف ایران

نمایندگی کناف ایران

حریم خصوصی

پارتیشن های  شیشه ای می تواند بسیار موثر  بوده برای ایجاد یک فضای خصوصی در یک محیط  کاردر  دفتر. آنها از سبک های مات، رنگ و یا رنگی از شیشه تشکیل شده است. آنها همچنین در کاهش سطح سر و صدا کمک می کنند؛ در واقع پارتیشن شیشه ای دوجداره  از موثر ترین  موارد در جلوگیری از آلودگی صوتی می باشد.و همچنین پراکندگی نور طبیعی، اما زمانی که تصمیم می گیرد چه چیزی عملی و مناسب در دفاتر اداری برای هر دفتر خاص ، ما به شما پیشنهاد میکنیم  همیشه به دنبال مشاوره از یک طراح متخصص در نمایندگی کناف در ایران باشید که میتواند بسیار موثر باشد.

دیوار پوششی (نمایندگی کناف ایران )

دیوارهای پوششی کناف ایران ساختارهایی هستند  امروزه نقش مهمی در ارائه یک خانه کاملا جدید و تازه را ایفا  می کنند. پوشش های مدرن دیواری در بسیاری از الگوها  و طرح های مختلف وجود دارد که می توانند به راحتی با خلق و خو و طعم و مزه هرکسی متفاوت باشند. اگر شما به دنبال بهترین راه برای  طراحی مجدد خانه خود  به طور کامل  هستید پس  اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که در به فکر  تغییر در طرح های داخلی دیوار خود باشیدچون  دیوارهای خانه چه پایه ای از هر اتاق است. این پوشش های دیوار نیز به شیوه های عالی برای محافظت از دیوارها  از شرایط خشن شرایط آب و هوایی و سایر عناصر میباشد .پوشش ها  تنوع زیادی دارند، به شما اجازه انتخاب می دهد.

نمایندگی سقف کناف

نمایندگی سقف کناف

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  قیمت سقف کناف

سقف‌های کناف مشبک (نمایندگی کناف ایران)

در نمایندگی کناف ایران ، سقف‌ کناف مشبک تولید شده است که سقف‌های کناف مشبک ۶۰*۶۰ تشکیل شده است که از سازه‌های سپری شکل ساخته شده اند که با دهانه‌ هایی با ابعاد ۶۰*۶۰ سانتی‌ متری ساخته می شود که به ‌وسیله ی دو آویز فنری مخصوص به سقف وصل می شود و در داخل آن ها پانل های گچی و یا مینرال قرار می‌ گیرد که فضایی بین سقف کناف و سقف اصلی مواد معدنی وجود دارد و مناسب عبور تاسیسات مکانیکی و الکتریکی می‌باشد .

مزایای سقف کناف با نمایندگی کناف ایران

 در این دوره از شرایط نامساعد آب و هوایی، سقف فلزی را به عنوان یک خطر به دلیل این  که نور را جذب می کند،شناخته شده است . با این حال، این دیدگاه اشتباه است که بگوییم.  مزایایی برای  سقف فلزی در حال حاضر وجود دارد و هیچ دلیلی برای آن وجود ندارد؛ چرا که در واقع آن را به هیچ وجه جذاب نمی کند. اگر می خواهید پوشش فضای باز خود را برای مقاومت در برابر عناصر آب و هوایی مانند باران، برف و تابش خورشید، انتخاب کنید. در اندازه های مختلف و رنگ های موجود، این یک راه حل مقرون به صرفه برای تثبیت اشعه های UV و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی بد است. آنها در طرح های مختلف می آیند و زیبایی را به فضای باز خود اضافه می کنند، در حالی که از عناصر ناخواسته محافظت می کنند.

نمایندگی کناف ایران

نمایندگی کناف ایران

سقف‌های کناف یکپارچه نمایندگی کناف ایران

سقف‌ های کناف یکپارچه  سیستم‌ هایی متناسب با علم روز و شامل زیرسازی با پروفیل‌ های سرد میباشد گالوانیزه سبک و پنل های کناف ایران از  گچ برگ بوده که  امروزه جایگزین بسیار مناسبی برای سقف‌ های کاذب سنتی میباشد و به علت برتری های فراوان مانند وزن بسیار کم و سبک بودن  ، سرعت نصب بالا ، مقرون به صرفه بودن ازجنبه ی اقتصادی ، مقاوم  در برابر زلزله ، عایق صوتی و حرارتی مناسبی است و به عنوان سقف کناف مورد استفاده قرار می گیرد و دارای اهمیت زیادی می باشد و در نمایندگی کناف ایران به این نکته اشاره شده است 

ورمی پلاستر در سقف کناف با نمایندگی کناف ایران

ورمی پلاستر در نمایندگی کناف ایران با مواد پایه ی گچی مقاوم در برابر آتش سوزی ساخته شده است که از گچ ، ورمی کولیت ، پرلیت و دیگر افزودنی‌ ها نیز تهیه و توزیع  میشود . ورمی پلاستر در نمایندگی کناف ایران از دسته محصولات ایمن در برابر آتش سوزی است که  مورد استفاده قرار می گیرد و در هنگام آتش‌سوزی از سازه فلزی ساختمان در برابر آتش سوزی و افزایش دما و تخلیه ساختمان محافظت می‌ کند تا سازه بر اثر افزایش دما تغییر نکند و  به طور کلی موجبات خرابی سازه را فراهم نمیکند 

آکوا پانل داخلی و خارجی نمایندگی کناف ایران

در کناف ایران محصولی به نام آکواپنل معرفی شده است که به دو دسته تقسیم میشود.از صفحات سیمانی آکواپنل داخلی می‌ توان در دیوارهای داخلی ساختمان ، سرویس‌های بهداشتی  و توالت ها و یا استخر مورد استفاده قرار داد . آکواپنل خارجی از  صفحات سیمانی تشکیل شده آکواپنل خارجی در فضاهای بیرونی ساختمان و نمای ساختمان که در معرض نور خورشید  میباشد و درسرما و یخبندان مقاوم است و مورد استفاده.

نمایندگی کناف ایران

نمایندگی کناف ایران

آشنایی با نمایندگی کناف ایران

نمایندگی کناف ایران ،زیر شاخه هایی از تولید کناف در تهران است .

شرکت کناف ایران با ظرفیت تولید بالای بیست و دو میلیون متر مربع در سال

، اولین و بزرگترین تولید کننده سیستم های ساخت‌ و ساز خشک در ایران میباشد 

و این نمایندگی علاوه بر تامین نیازهای داخلی ، محصولات خود را  تقریبا به همه ی شهر ها و کشور ها ارسال میکند  که از کیفیت بسیاربالایی برخوردار است و نصب آن ها بسیار سهل و آسان .

موارد مهم استخدام در نمایندگی کناف ایران در تهران 

نیروهای  استخدامی در کناف ایران اول باید دوره های فنی کناف ایران را گذرانده باشند

مدیران و نیروهای استخدامی دارای رزومه قابل استاندارد  و با کیفیت باشند ،

مدیران و کارکنان در نمایندگی ترجیحا جز نمایندگی کناف ایران باشند ،

از انتخاب کمترین قیمت پیشنهادی حتما خودداری کنید ،

از عقد قرارداد با افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند جدا خودداری نمایید

مبلغ پیمانکارها بر اساس تجزیه و تحلیل  دفتر چه های کناف رسیدگی میشود 

، از پیشنهاد پایینترین  قیمت پیشنهادی به طور جدی خودداری کنید .

نمایندگی کناف ایران

نمایندگی کناف ایران

اجزای کناف

اجزای کناف عبارتند از آویزکمکی ، عناصر بادبندی ، سازه های اضافی در گوشه ها تقاطع ها  شکست ها ،  سازه ها یا نوارهای محافظ کنج و لبه صلیبی و حلزونی ،  و یا سازه های اضافی جهت اتصال پیچ ، آرک، نورمخفی و کنسول ، ابزار  اتصالی نظیر مهارهای جمع شونده ، نوار تسمه ساختارهایی که شکستگی دارند. زیر سازی گالوانیزه چوبی و فلزی.صفحات روکشدار گچی یا سیمانی مناسب برای هر فضای.اتصال پیچ ها و مهارها.ابزار درزگیری بتونه.عایق صوتی و حرارتی 

نمایندگی کناف ایران در تهران

نمایندگی کناف ایران در تهران محصولاتی مانند :

سقف کناف مشبک ، سقف کناف یکپارچه ، سقف کناف به صورت نور مخفی و باکس

، سیستم حفاظت حریق تیروستون کناف ، دیوار پوششی کناف

، دیوار جدا کننده کناف از انواع سقف کناف ایران می توان نام برد

که می توان از نمایندگی کناف ایران در تهران با قیمت مناسب تری می توانید

تهیه کنید سقف کناف همان سقف کاذب است که کاربرد بیشتری دارد و نصب آن ها راحت تر است .  

نمایندگی کناف ایران

نمایندگی کناف ایران

تاریخچه ی کناف

در باره کناف میتوان گفت که این نام  نام خانواده ای با فعالیت هایی

در سطح جهانی و بین المللی میباشد .

شرکت کناف با وسعت و گستردگی ای که دارد

جزو یک موسسه خانوادگی و قدیمی ست که همین ویژگی ان باعث رشد

چشم گیر ان و گستردگی اش شده است .

سرعت داشتن در تصمیم گیری ونو اوری و خلق در زمینه ی ساختمان و پیوستگی در سرمایه گذاری و همچنین حمایت کردن از ایده های جدید ویزگی بارز ان محسوب میشود .

مصالح ساخت کناف

مصالح و سیتم هایی که پایه ی ساختار ان ها ماده ی معدنی گچ است

عبارت اند از عیق های حرارتی و یا صوتی و سنگ اهک استخراج شده

و مصالح ساختمانی مرتبط با ان همچنین مصالحی که پایه

و بیسشان گچ و سیمان باشد و یا ماشین الاتی که که مصالحئ نام برده را تولید میکنند .

توسعه شرکت ها

افراد زیادی در کارخانجات و دفتر های این شرکت جهانی مشغول فعالیت هستند

.و همگی در تلاش هستند تا با توسعه ی امنیت اقتصادی به پیشرفت شرکت بیافزایند

.همچنین از وظایف مهم ان ها تاسیس واحد های صنعتی

در منطقه هایی است که بازار مصرفی و مواد اولیه در جهت فعالیت شان زیاد باشد .

امتیاز شما به این مطلب:
User Rating
3.5 based on 17 votes
Service Type
نمایندگی کناف ایران
Description
نمایندگی کناف ایران خانه دکور
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *